Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Konkursy
Rok szkolny

dodano dn. 01.09.22

Sukces w zawodach pływackich

13.06.2022r. w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Pływaniu Klas 3 Szkół Podstawowych. Uczeń naszej szkoły z klasy III b Krzysztof Janus zajął III miejsce w kategorii „Chłopcy Styl Dowolny 25 m”. Gratulujemy świetnego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów.

Więcej… dodano dn. 17.06.22

III b zwycięzcy konkursów

3 b zwycięzcy konkursów

Uczniowie klasy III b wzięli w tym roku udział w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Wspaniale reprezentowali naszą szkołę. Przedstawiamy zwycięzców i serdecznie im gratulujemy życząc dalszych sukcesów.

Więcej… dodano dn. 13.06.22

Wyniki konkursu matematycznego klas 2

Dnia 10 czerwca 2022 odbył się konkurs na mistrza matematycznego klas drugich w roku szkolnym 2021/2022.

Więcej… dodano dn. 11.06.22

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III

W dniu 29 kwietnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się XIX Konkurs Ortograficzny klas III. Rozdanie nagród miało miejsce 12.05.2022r. Uczeń klasy III b naszej szkoły Jan Sztaf zdobył III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej… dodano dn. 07.06.22

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY KLAS III

W dniu 30 maja 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „XIX Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym klas III”, organizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nowym Sączu.

Więcej… dodano dn. 31.05.22

Wyniki Przeglądu Szkolnych Talentów 2022 r.

W przeglądzie zaprezentowało się 79 uczniów.

Komisja w składzie pani Ewa Janus, pani Edyta Kołodziej oraz przewodnicząca szkoły Wiktoria Zielińska 7c wyłoniła najciekawsze prezentacje !!!

Więcej… dodano dn. 30.05.22

Konkurs recytatorski- 05.05.2002

Kolejna edycja konkursu recytatorskiego im. Elżbiety Kosińskiej odbyła się  w dniu 05.05.2002 r. Uczniowie klas 1- 8 zaprezentowali swoje umiejętności  deklamacyjne i wysoki poziom prezentowanych utworów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie. Nagrodzonym gratulujemy.

Więcej… dodano dn. 17.05.22

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC

Dnia 28.04.2022 o godz. 10.00 odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „LET’S SING A SONG” w Grodzkiej Sali Bankietowej ul. Kołłątaja 13.

W konkursie wzięło udział 6 uczennic naszej szkoły.

Więcej… dodano dn. 30.04.22

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - wyniki

Dnia 29.03.2022 odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas 1-3.

Więcej… dodano dn. 29.04.22

Dzień Ziemi - zwycięzcy konkursów

Oto zwycięzcy konkursów z DNIA ZIEMI.

Więcej… dodano dn. 26.04.22

Wyniki konkursu z języka angielskiego

Więcej… dodano dn. 12.04.22

Wyniki konkursu plastycznego „Mój ulubiony bohater książkowy”

Był to konkurs zorganizowany przez bibliotekę szkolną dla klas 1 i 2. Wykonane przez uczniów prace plastyczne zostały ocenione i jury przyznało nagrody i wyróżnienia.

Więcej… dodano dn. 30.03.22

Wyniki konkursu plastycznego „Mój ulubiony bohater książkowy”

Więcej… dodano dn. 30.03.22

Wyniki konkursu „Książki w mojej rodzinie, czyli czytelnicze drzewo genealogiczne”

Został rozstrzygnięty szkolny konkurs biblioteczny dla klas 3-4.

Więcej… dodano dn. 11.03.22

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

Zachęcam wszystkich uczniów uzdolnionych plastycznie do wzięcia udziału w Międzynarodowym Przeglądzie Plastycznym „Ogród piękna, dobra i radości”, organizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. Tym razem dzieci i młodzież muszą przygotować prace, które przedstawiają łąkę

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie:

Podpisane prace wraz z KARTĄ ZGŁOSZENIA:

należy dostarczyć swoim wychowawcom (klasy młodsze) lub nauczycielowi plastyki (klasy starsze), do 30-go marca.

dodano dn. 02.03.22

Najpiękniejszy prezent.

Gratulacje dla naszej koleżanki Julci i kolegi Kacpra za wyróżnienie w konkursie ,,Najpiękniejszy prezent"

Więcej… dodano dn. 04.01.22

Sukces uczennic z klasy 8B

Maja Damian oraz Patrycja Kulczyk brały udział w konkursie fotograficznym „Młodzież

w obiektywie”. Konkurs odbywał się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.  Uczennice naszej szkoły zajęły II miejsce. Brawo!!!

Więcej… dodano dn. 21.12.21

Konkurs na świąteczny wystrój klas rozstrzygnięty.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom za świąteczne dekoracje, które wprowadzają nas  w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsze miejsce w kategorii klas 1-3 , zdobyła sala  nr 18, w której uczą się klasy 1 b i 1 d, natomiast w kategorii klas 4- 8 wygrała sala nr 36, w której uczy się klasa 8 c. Serdecznie gratulujemy- nagrody wręczymy po świętach.

Więcej… dodano dn. 21.12.21

Konkursy w ramach obchodów Roku Bolesława Barbackiego

3 grudnia br. uroczyście zakończone zostały obchody Roku Bolesława Barbackiego zainicjowane przez Prezydenta Miasta Ludomira Handzla. W Małej Galerii zebrali się laureaci licznych konkursów, którzy przez ostatni rok tworzyli inspirując się pracami artysty. Pośród nagrodzonych znaleźli się także nasi uczniowie. Uczestniczyli oni w dwóch konkursach z cyklu "Bądź jak Barbacki" ogłoszonych przez Sądecką Bibliotekę Publiczną.

Więcej… dodano dn. 10.12.21

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna