EMILKA SZCZUREK Z KLASY INTEGRACYJNEJ 3A FINALISTKĄ KONKURSU PLASTYCZNEGO „ŻONKILOWA KARTKA”
czwartek, 16 kwietnia 2015 06:33
      15 kwietnia 2015r  podczas konferencji prasowej poświęconej akcji Pola Nadziei 2015 zostali ogłoszeni finaliści konkursu plastycznego „Żonkilowa kartka”. Na konkurs nadesłano 336 prac, spośród których wyłoniono pięciu finalistów. Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3a  Emilka Szczurek  zdobyła w konkursie drugie miejsce.  Prace dzieci z oddziału 0a oraz klasy 3a wykonane zostały pod czujnym okiem p. mgr Anny Kowacz, która jest zaangażowana w szerzenie idei hospicyjnej wśród najmłodszych. Żonkilowe kartki będzie można  kupić 19 kwietnia 2015r. przy każdym sądeckim kościele, składając datek przeznaczony na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum.