W ferie, w szkole też się działo!
poniedziałek, 24 lutego 2014 11:32
      W naszej szkole  nauczyciele zadbali o to, aby ich podopieczni  nie nudzili się w ferie zimowe. Od 10-14 lutego na terenie szkoły odbywało się wiele ciekawych zajęć, które cieszyły się dużą popularnością wśród dzieci.

A, że aura nie sprzyjała zimowym harcom uczniowie bardzo chętnie tańczyli, malowali, grali w tenisa stołowego, śpiewali  itp. 11 lutego nauczycielki mgr  Anna Kowacz, mgr Joanna Kowalczyk i mgr  Magdalena Opoka zorganizowały Konkurs Tańca. Dzieci prezentowały się w tańcach nowoczesnych, a para Michał i  Karolina w tańcu towarzyskim. Zabawa była  przednia tym bardziej, że zawodnicy mogli liczyć na doping ze strony rodziców, nauczycieli, kolegów i koleżanek. Zwyciężczynie konkursu Amelka Czernecka i Marysia Cisak, jak również pozostali uczestnicy zostali obdarowani nagrodami  i otrzymali pamiątkowe dyplomy.