Krakowska Matematyka
czwartek, 03 listopada 2022 16:39

Zapraszamy uczniów klas V i VI do udziału w siedemnastej edycji konkursu Krakowska Matematyka 2022/2023. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki do 10 listopada 2022 r. wraz z podpisaną zgodą rodziców, którą można pobrać poniżej i wydrukować lub poprosić o druk w szkole. Etap szkolny odbędzie się 17 listopada 2022 r. o godz. 8:00 (przez 45 min). Proszę przyjść 5 minut wcześniej do sali 7. Zadania z poprzednich lat są w zakładce:  Poprzednie edycje KM.

 

Oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych

W pliku są przygotowane oświadczenia dla 2 uczniów. Podpisane przez rodzica oświadczenie, prosimy przekazać nauczycielowi matematyki.  

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych: 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.