Międzynarodowy Festiwal Piosenki Country "Mayflower".
niedziela, 30 października 2022 13:12

Dyrekcja Pałacu Młodzieży oraz Stowarzyszenie „Sądeczanie Razem" zapraszają dzieci i młodzież do udziały w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Country „Mayfiower".
Festiwal adresowany jest do solistów i amatorskich zespołów wokalnych lub wokalno-instrumentalnych w wieku 10-20 lat.
Zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Instytucja delegująca może zgłosić do konkursu maksymalnie siedmiu uczestników z każdej kategorii wiekowej i dwa zespoły/duety.
Uczestnicy Festiwalu przesyłają do Organizatora nagranie z wykonaniem piosenki w języku angielskim - wykonanie z półplaybackiem lub akompaniamentem. Nagrany materiał wideo powinien być w rozdzielczości maksymalnej 1920x1080 pikseli, i przesłany w jednym z wybranych formatów pliku: mp4, mpg, mov w rozmiarze nie przekraczającym 2GB. Termin przesiania nagrań i kart zgłoszenia upływa 19 grudnia 2022.
Lista osób zakwalifikowanych do Koncertu Laureatów zostanie umieszczona na stronie internetowej Pałacu Młodzieży www.palacmlodziezy.pl najpóźniej 21 stycznia 2023. Koncert Laureatów oraz wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się 16 lutego 2023 roku w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, ul. Rynek 14.


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.