Godziny dostępności

Godziny dostępności nauczycieli

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr2 w Nowym Sączu

w roku szkolnym 2022/2023


 

Nazwisko i imię

Dzień 

Godzina 

 

Barczyk Dorota

środa

11.30 - 12.30

 

Biel Małgorzata   

poniedziałek

7.00-8.00

 

Błaszczyk Katarzyna 

piątek

11:30-12:30

 

Bołoz Łukasz

Poniedziałek

12:15 - 13:15

 

Brdej Wiola

środa 

7.00-8.00

 

Bulanda Urszula

Poniedziałek

7.30 - 8.30

 

Cabała Monika  

Wtorek

10:30 - 11:30

 

Czarnecka Katarzyna 

czwartek

16.30-17.30 co drugi tydzień

 

Damasiewicz Beata 

środa

10:30-11:30

 

Dąbrowska Klaudia 

środa

11:30-12:30

 

Fałowska Marzena

Poniedziałek

7.50-8.50

 

Filipowicz Beata

czwartek

11:30-12:30

 

Frączek Monika

wtorek

7:50-8:50

 

Gadzina Gabriela

poniedziałek

7.50-8.50

 

Góra Piotr

Środa

12:15 - 13:15

 

Hajduk Marzena

Czwartek

9:00-10:00

 

Jacak Arkadiusz

poniedziałek

8.45-9.45

 

Jacak Marta

środa

7.30-8.00

 

Janus Ewa

piątek

8.50-9.50

 

Janusz Magdalena

czwartek

11:30-12:30

 

Jawor Mirosława

wtorek

11.30-12.30

 

Jurkowska Janina

wtorek

9:25 - 10:25

 

Kamińska Katarzyna 

poniedziałek

11:30 - 12:30

 

Kasprzyk Krystyna

wtorek

11.15 - 12.15

 

Klimala Dorota

środa 

14.00-15.00

 

Kmak Agata  

środa

11.00 - 12.00

 

Kociołek Romana

wtorek 

12:15-13:15 

 

Kołodziej Edyta    

czwartek

11.15-12.15

 

Kołodziej Henryk

piątek

9:40 - 10:40

 

Kopiec Dawid 

poniedziałek

7.50-8.50

 

Koszyk Agnieszka

piątek

10.30-11.30

 

Kotkowska Katarzyna

Piątek 

7.50-8.50

 

Kowacz  Anna 

wtorek

7.00-8.00

 

Krok Rafał

piątek 

14.30-15.30  co drugi tydzień 

 

Kruczek Izabela

czwartek

9.25-10.25

 

Kunz Joanna    

wtorek

12:15- 13:15

 

Leśniara Urszula

środa 

12:30-13:30

 

Lichowska Barbara

środa

7:00 - 8:00

 

Lippa Beta    

poniedziałek

11.15-12.15

 

Lorek Anna

wtorek

12:00-13:00

 

Majerska Agnieszka

środa

11.30-12.30

 

Matusik Marzena

wtorek

6:55 - 7:55

 

Michalik Agnieszka

środa 

14.30-15.30

 

Michałowicz – Hajduk Irmina

poniedziałek

07:00 - 8:00

 

Miejska Maria 

czwartek

16.00-17.00

 

Migacz Joanna

wtorek

10.30-11.30

 

Mordarska Anna 

poniedziałek

11:30-12:30

 

Nadolska Monika

poniedziałek

15:10-16:10

 

Obrzud Karolina

piątek 

12.30-13.30

 

Oleksy Aneta

czwartek

14:15-15-15

 

Oleksy Maciej

poniedziałek 

19.00-20.00

 

Olszyńska Małgorzata

czwartek

10.30-11.30

 

Opoka Magdalena  

wtorek 

9.30-10.30

 

Orzechowska Dominika

piątek

8:00-9:00

 

Paciorek Paweł

wtorek

11:25-12:25

 

Pawlik Janusz 

wtorek

12.10-13.10

 

Pawlik Monika     

środa

9.30-10.30

 

Pawłowska Agnieszka

środa

7:40-8:40

 

Pogwizd Agnieszka  

czwartek

11:30-12:30

 

Pogwizd Wiktoria

poniedziałek

11:30-12:30

 

Połomski Łukasz   

poniedziałek

7:00-8:00

 

Poręba Agnieszka 

wtorek

7:45-8:45

 

Rolka Justyna

wtorek

14:00-15:00

 

Rostocka Renata

wtorek

7:00-8:00

 

Ruchała Sylwia

piątek

12:10 - 13:10

 

Salamon Agata  

poniedziałek

14.20 - 15.20

 

Słaby Barbara    

czwartek 

10:30 - 11:30

 

Słomka-Lewandowska Elżbieta

piątek

8:30 - 9:30

 

Smaga-Pydych Beata 

piątek

10:30-11:30

 

Spicha Paweł  

poniedziałek

9:30-10:30

 

Stanczak Iwona  

Środa 

10.30-11.30

 

Stawiarska Renata

wtorek

16:40- 17:40

 

Studzińska-Oracz Beata

wtorek

8:45-9:45

 

Śpiewak- Chłopkiewicz Hanna

poniedziałek 

13.00-14.00

 

Tomasik Joanna

poniedziałek

13.35-14.35

 

Treit Joanna

poniedziałek

14.20-15.20

 

Trzcińska Kinga

środa

15:40 - 16:40

 

Wadowska Katarzyna

czwartek

11.20-12.20

 

Wątek Urszula

poniedziałek 

13.35-14.35

 

Wojtkowiak Aneta

Środa

8.30-9.30 co trzy tygodnie

 

Wróbel Ewelina   

poniedziałek

07:50-08:50

 

Zapiór Wanda

wtorek 

11:15 - 12:15

 

Zielińska Anna

wtorek

12:30 - 13:30

 

Żerkowska Beata

czwartek

7.45-8.45

 

Życzyńska Joanna

wtorek

7.30 - 8.30  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.