Klasa 1d w Leśnym Zakątku w Piątkowej
czwartek, 23 czerwca 2022 08:54

21 czerwca uczniowie klasy 1 d wybrali się do pięknego miejsca w Piątkowej - do Leśnego Zakątka.

Uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych pod okiem trenera; m. in. w przeciąganiu liny, rzucaniu do celu, zabawy z piankami. Świetną zabawą były przewroty i akrobacje na ogromnych materacach. Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach plastycznych, malowali figurki gipsowe. Mnóstwo ciekawych informacji o pszczołach, pasiece, królowej , trutniach, pyłku pszczelim itp. dowiedzieli  się od pana pszczelarza. Na koniec dzieci ubrały się w odzież ochronną i poszły do pasieki podziwiać ule, szukać królowej i trutnia. Po dniu  pełnym wrażeń z ochotą zjedliśmy pyszne kiełbaski. Wycieczka była bardzo  udana. Szkoda, że to już ostatnia w tym roku szkolnym. Zapraszamy do galerii.