Szkolny Turniej Ringo Klas 7
poniedziałek, 11 kwietnia 2022 08:57

     

Z inicjatywy nauczyciela wychowania fizycznego Łukasza Bołoz dziś w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Ringo klas VII. Uczniowie rozgrywali swoje mecze w grupach następnie do finałów awansowały klasy 7 c, 7 a, 7 b, 7 d. W finale spotkały się klasy 7c i 7 a mecz był wyrównany natomiast klasa 7 c wygrała to spotkanie.

W meczu o III i IV miejsce spotkały się drużyny 7b oraz 7 d to spotkanie zwyciężyła klasa 7 b.

Klasyfikacja końcowa:
 
I miejsce klasa 7 c
II miejsce klasa 7 a
III miejsce klasa 7 b
IV miejsce klasa 7 d
 
Dziękuję także serdecznie klasom 7 e oraz 7 f, które odpadły w rozgrywkach grupowych za udział oraz godne reprezentowanie swoich klas!! Jako organizator turnieju chciałbym bardzo serdecznie podziekować wszystkim uczniom za odpowiednie zachowanie oraz grę fair play.
 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.