Zakończenie roku szkolnego 2012/13
piątek, 28 czerwca 2013 10:44

 

     W dniu 28 czerwca 2013 r. odbyła się uroczysta akdemia z okazji zakończenia roku szkolnego. Oprócz wspaniałego występu artystycznego pani dyrektor Hanna Śpiewak wręczyła najlepszym absolwentom naszej szkoły i ich rodzicom pamiątkowe dyplomy uznania i nagrody książkowe. Wszyscy wpisali się do Złotej Księgi. Uczniowie klas szóstych przekazali uroczyście sztandar naszej szkoły uczniom klas piątych. Pożegnaliśmy w tym roku skarbnika Rady Rodziców panią Małgorzatę Jurczak. Serdecznie dziękujemy jej za trud jaki włożyła w tą funkcję przez wszystkie lata.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i wspaniałego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!

Najlepsi absolwenci z rodzicami wpisani do "Złotej księgi": 
 
Galeria


Msza Święta na zakończenie roku szkolnego, która odbyła się w czwartek 27 czerwca 2013r. :
 
Galeria

Uroczysta akademia z występem artystycznym klas piątych:
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.