Propozycje na ferie
środa, 12 stycznia 2022 00:00

Informacja przekazana z Biura Aktywności Obywatelskiej w Nowym Sączu:

Pragnę poinformować, iż aktualnie na terenie Miasta Nowego Sącza funkcjonują świetlice osiedlowe:

- świetlica osiedlowa Przydworcowe, ul. Żółkiewskiego 23;

- świetlica osiedlowa Centrum, Al. Wolności 39a;

- świetlica osiedlowa Kilińskiego, ul. Stolarska 28;

- świetlica osiedlowa Nawojowska, ul. Kusocińskiego 4a

W ramach ferii zimowych organizowane są na w/w świetlicach zajęcia dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00.

Zajęcia są w pełni bezpłatne, a zapisy na zajęcia odbywają się pod numerem telefonu 696 032 979.

SZACHY
Uprzejmie informuję, że od czwartku tj. 13 stycznia br. uczniowie mogą brać udział w zajęciach nauki gry w szachy organizowanych przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Matki Bożej Niepok. w Nowym Sączu ul. Królowej Jadwigi 44. Zapisy oraz spotkanie organizacyjne będzie 13 stycznia o godz. 18,45 w sali nr 25 Dom Parafialny przy kościele Matki Bożej Niepokalanej. W czasie ferii zimowych zajęcia będą codziennie. Później organizowane będą także turnieje szachowe.

Pozdrawiam  - Ryszard Basta prezes SRK

Kolejna propozycja z  Centrum Rehabilitacji Tukan: