Wyniki VIII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego on line "Książka najlepszym przyjacielem"
wtorek, 04 stycznia 2022 10:58

Został rozstrzygnięty zorganizowany przez naszą bibliotekę grudniowy konkurs recytatorski, w którym brali udział uczniowie sądeckich szkół podstawowych. Uczestnicy mieli przygotować fragment baśni lub legendy i zaprezentować recytację w formie krótkiego nagrania audiowideo.

Komisja, w skład której wchodzili bibliotekarze i nauczyciele języka polskiego naszej szkoły, miała bardzo trudne zadanie, ponieważ poziom recytacji był bardzo wyrównany. Po długich obradach udało się wyłonić zwycięzców i przyznać nagrody i wyróżnienia.

Nagrody i wyróżnienia w konkursie międzyszkolnym

„Książka najlepszym przyjacielem”

Rozalia Babińska SP nr 15

Hanna Rybińska SP nr 20

Zofia Pękala SP nr 17

Amelia Jasińska SP nr 20

Zofia Maślanka SP nr 15

Aleksandra Zarzeka SP nr 9

wyróżnienie

Lena Orzechowska SP nr 9

Justyna Karasińska SP nr 17

Lena Nosal SP nr 6

Bronisław Skrzypiec SP nr 17

Anna Sieradzka SP nr 17

Paulina Foszczyńska SP nr 9

wyróżnienie

Martyna Orzechowska SP nr 9

Małgorzata Górecka SP nr 16

O terminie i sposobie wręczenia nagród poinformujemy wszystich zainteresowanych. Będzie to zależało od sytuacji epidemiologicznej.