„Mistrz pięknego czytania”
środa, 27 października 2021 10:18

W piątek, 22 października odbył się konkurs czytelniczy dla klas drugich pt. „Mistrz pięknego czytania”. Wzięli w nim udział przedstawiciele drugoklasistów, którzy mieli zaprezentować wzorowe czytanie fragmentu książki „Zaczarowana zagroda” autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów. 

Komisja konkursowa, w składzie mgr Wanda Zapiór, mgr Agnieszka Michalik i mgr Halina Klimek – Połomska, sprawdzała poprawność czytanego tekstu, liczyło się również tempo czytania oraz właściwa intonacja. Spośród dwudziestu uczestników komisja wybrała zwycięzcę, nadając mu tytuł Mistrza i wręczając pamiątkowy medal oraz czterech wicemistrzów.


Mistrz – Agata Olszak z kl. 2b

Wicemistrz Maciej Rutkowski, kl. 2c

Wojciech Baran, kl. 2a

Bartosz Irzyk, kl. 2b

Igor Miłkowski, kl. 2d


Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do biblioteki po ciekawe książki.

Pamiętajmy! Czytanie rozwija wyobraźnię!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.