Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22
piątek, 03 września 2021 11:24
     

Początek nowego roku szkolnego 2021/2022 był niezwykle uroczysty, ale też roześmiany i wesoły. Korytarze na nowo rozbrzmiały gwarem uczniowskich rozmów. Podczas akademii dla klas IV wspominaliśmy smutny wrzesień 1939 roku, oddając cześć tym, którzy walczyli w obronie naszej ojczyzny, byśmy dziś mogli spokojnie uczyć się, rozwijać, zawierać nowe przyjaźnie. Akademia poruszyła także istotny temat beatyfikacji naszego Patrona Szkoły Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

 


Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali piękną akademię, Dyrekcji, Pani Ewie Janus za oprawę muzyczną uroczystości oraz organizatorom mgr Łukaszowi Bołoz oraz Joannie Tomasik.

Życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.