Żegnaj szkoło! - pożegnanie uczniów klas ósmych
środa, 30 czerwca 2021 09:19

W piątek, 25 czerwca odbyła się akademia na zakończenie roku szkolnego, w której wzięli udział uczniowie klas ósmych, zaproszeni rodzice oraz dyrekcja i grono pedagogiczne.

Na początku przedstawiciele poszczególnych klas złożyli ślubowanie absolwenta szkoły, a następnie przekazali sztandar młodszym kolegom. Po oficjalnym przemówieniu pani dyrektor wręczyła dyplomy wzorowego ucznia ósmoklasistom, a ich rodzicom specjalne podziękowania. Zgodnie z tradycją najlepsi absolwenci wpisywali się do Złotej Księgi Szkoły i robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Uczniowie klas ósmych przedstawili także krótki program artystyczny. Nie zabrakło piosenek, krótkich skeczy, wierszy i podziękowań. Wzruszenie towarzyszyło nie tylko uczniom, lecz także rodzicom i wychowawcom żegnającym swoich podopiecznych. Po rozdaniu świadectw radośnie rozpoczęto wakacje.