Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Dzieci filozofują” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza – Ludomira Handzla
poniedziałek, 15 marca 2021 11:57

Zapraszamy uczniów z klas III – VIII do udziału w konkursie poetyckim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 w Nowym Sączu.

Celem konkursu jest samodzielne napisanie wiersza z morałem, ukrytą mądrością - poetyckiego komentarza do otaczającej nas rzeczywistości i relacji międzyludzkich, pełnego osobistych spostrzeżeń, refleksji i przemyśleń.

Wiersz musi być napisany z dbałością językową oraz poprawnością ortograficzną i interpunkcyjną w programie Microsoft Word (czcionka Times New Roman, 12).

Wydrukowane i podpisane (imię, nazwisko, klasa) prace konkursowe należy przynieść do biblioteki szkolnej lub przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 9 kwietnia 2021. Z przesłanych wierszy szkolna komisja konkursowa wybierze 10 najlepszych prac, które zostaną przesłane do SP 18.

Przekazanie pracy poetyckiej jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w konkursie.

Joanna Życzyńska i Elżbieta Słomka-Lewandowska