Informacja o powrocie do szkoły.
czwartek, 14 stycznia 2021 12:03

Zgodnie z komunikatem MENiN, MZ, i GIS:

1. Zostaje utrzymane zawieszenie zajęć stacjonarnych w klasach 4-8 od dnia 18 stycznia 2021 roku do odwołania. Klasy te kontynuują nauczanie zdalne, które odbywać się będzie według dotychczasowego planu zajęć poprzez platformę edukacyjna CLASSROOM.

2. Nauka dla dzieci w przedszkolu  oraz uczniów w klasach 1-3 odbywać się będzie stacjonarnie od dnia 18 stycznia 2021 roku według obowiązującego dotychczas planu lekcji z zachowaniem reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi przepisami prawa (rodzice dziecka mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust).

3. Świetlica szkolna pracuje w godzinach od 6.45-16.30 z zachowaniem reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Prosimy w miarę możliwości o ograniczenie do niezbędnego minimum przebywania Państwa dzieci w świetlicy .

4. 18 stycznia od godziny 8.00 zainteresowani mogą zakupić obiady dla dzieci w stołówce. Wejście od stołówki.

Życzę dużo zdrowia
Wicedyrektor Małgorzata Olszyńska