Dzień integracji w szkole podstawowej nr 20.
Dzień integracji w szkole podstawowej nr 20.
czwartek, 05 grudnia 2019 00:00
       

2 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Miejski dzień integracji osób niepełnosprawnych ustalone przez miasto nowy Sącz. 3 grudnia obchodzony był światowy dzień integracji osób niepełnosprawnych. 


Z tej okazji uczennice z klasy V C  wymalowały plakat dotyczący tego święta a uczniowie w poszczególnych klas od oddziałów zerowych do klasy ósmej przygotowały ozdobne sylwety serc z napisami skierowanymi do kolegów z klas integracyjnych np. Miło że jesteś z nami, jesteś najlepszy,lubimy cię, kochamy cię.itp Natomiast uczniowie Integracyjnymi napisali swoje marzenia na zielonych sercach. Każdy kto w chodził do szkoły mógł przypiąć mały serduszko obok plakatu na znak, że dzieci niepełnosprawne oraz ich rodziny nie są mu obojętne. Bardzo miłym widokiem było to że przychodnie podchodziły do tablic i czytały marzenia dzieci niepełnosprawnych.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.