„Młodzi Architekci”
wtorek, 26 listopada 2019 10:14

W dniu 16 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty architektoniczne pt.”Projektujemy”. W trakcie zajęć uczniowie klas 1-3 zapoznali się z formą domu , różnymi funkcjami jego pomieszczeń , skalą i relacjami pomiędzy architekturą i jej otoczeniem. Dzieci wykonywały prace z wykorzystaniem technik rysunkowych, kolażu oraz modeli trójwymiarowych.

W podobnych warsztatach brały udział również dzieci z klas 4-8. Miały one miejsce na terenie Politechniki Krakowskiej wiosną tego roku. Realizowane były tam trzy moduły: Projektujemy  Wizualizujemy i Budujemy.

Warsztaty były prowadzone przez pracowników naukowych Politechniki Krakowskiej .

Kierownikiem Projektu  jest  Prof.dr hab. inż. arch. Grażyna Schnaieder-Skalska