Wyjazd edukacyjny do Krynicy klas 5c i 5d
czwartek, 08 listopada 2018 09:59

19 października 2018 r. klasy 5c i 5d wzięły udział w wyjeździe edukacyjnym do Krynicy. Uczniowie odwiedzili willę Romanówkę, aby obejrzeć niezwykłą wystawę prac Nikifora Krynickiego i poznać życiorys artysty. Udali się też do Muzeum Zabawek, w którym podziwiali wspaniałą kolekcję zabawek i z zainteresowaniem słuchali opowieści o ich powstaniu. Piątoklasiści w trakcie spaceru po krynickim deptaku zobaczyli najważniejsze zabytki miasteczka oraz poznali lokalną legendę. Zebrane informacje wykorzystali w trakcie rozwiązywania tematycznego quizu.

Z Krynicy uczniowie udali się do Muszyny. W tamtejszych ogrodach sensorycznych mogli nie tylko odpocząć, ale także aktywnie spędzić czas m.in. na „siłowni pod chmurką”.

Do Nowego Sącza piątoklasiści wrócili w doskonałych humorach, z uśmiechami na twarzach i mnóstwem pozytywnych wrażeń.