ZAKOŃCZENIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR.20 W NOWYM SĄCZU.
piątek, 22 czerwca 2018 10:46

W dniu 22.06.2018 r. spotkaliśmy się na akademii z okazji zakończenia roku szkolnego oraz sportowego roku szkolnego 2017/18. Ponieważ czas nie pozwalał na uhonorowanie szerokiej rzeszy naszych młodych sportowców, wyróżnieni zostali ci z największym dorobkiem sportowym. Pani Dyrektor SP 20 w Nowym Sączu Hanna Śpiewak- Chłopkiewicz oraz mgr Janusz Pawlik wręczyli nagrody dla najlepszej sportsmenki PAULINIE OLCHAWIE, a następnie dwójce najlepszych sportsmenów: KAROLOWI DANKOWI i MATEUSZOWI SZYMAŃSKIEMU. Odebrali piękne puchary i dyplomy.

Na specjalne wyróżnienie zasłużyli zdobywcy IX miejsca w mistrzostwach Polski w Czwórboju LA w Inowrocławiu. Byli to ponownie MATEUSZ SZYMAŃSKI, KAROL DANEK, BARTOSZ ROZUM oraz plasujący się również w pierwszej czwórce sportowców SP 20 : JAKUB FRĄCZEK, WOJCIECH NOWAK i PATRYK PECIAK. Otrzymali oni pamiątkowe statuetki, mini puchary z klasyfikacji na sportowca SP20 oraz pamiątkowe dyplomy.

Pozostali wyróżniający się uczniowie zostali uhonorowani póżniej.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SPORTOWYCH ZAWODÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018. JESTEŚCIE WIELCY. Dla przypomnienia „ Nie mózg dziecka chodzi do szkoły, lecz całe ciało”.

Ten piękny cytat niech będzie z wami na przyszłość.

KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZEGO SPORTSMENA SZKOŁY

PODSTAWOWEJ NR.20:

1. Karol Danek , Mateusz Szymański    334 pkt.
  2. Jakub Frączek                                       291
  3. Wojciech Nowak                                 285
  4. Patryk Peciak                                        276
  5. Mateusz Jaworski                                164