KOMUNIKAT Z FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH TURNIEJU "Z PODWÓRKA NA STADION" 07.04.2016 NOWA HUTA
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 07:19

Zespół SP20 Nowy Sącz znalazł się w grupie L z drużynami: UKS Halny Kamienica, UKS Fablok Chrzanów, SP Kryg. Turniej zgromadził po 20 najlepszych drużyn w małopolsce. nasza szkoła grała w kategorii U12. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Kacper Michalski, Jan Franczyk, Konrad Bryja, Maciej Konopka, Mikołaj Podgórski, Jakub Jaworski, Jakub Dyda, Kacper Pawlik. Opiekunem drużyny był mgr Janusz Pawlik. Oto poszczególne wyniki:

SP20-Fablok Chrzanów 1:2 bramka Podgórski

SP20-Halny Kamienica 0:5, dwie bramki straciliśmy już w 1 min ,a następnie zmarnowaliśmy sytuacje na bramkę kontaktową

SP20-SP Kryg 8:0 bramki: Jaworski-4, Bryja, Pawlik, Dyda, Konopka

1.UKS Halny Kamienica    3 9 19:3

2.UKS Fablok Chrzanów   3 6 9:5

3. SP20 Nowy Sącz          3 3 9:7

4. SP Kryg                      3 0  2:23

Do ćwierćfinałów awansowały dwie najlepsze drużyny z naszej grupy tj. Halny i Fablok. Ten ostatni zremisował 2:2 z SP Wielogłowy , przegrywając w karnych 1:3 , a Kamienica wygrała 2:0 z SP18 Tarnów. W półfinale Halny pokonał SP Wielogłowy 10:1 , by w finale wygrać z SP93 Kraków 5:1. Ostatecznie znaleźliśmy się w gronie drużyn, które zajęły miejsca 11-15 w Małopolsce, co jest dużym sukcesem. Impreza sportowa była przeprowadzona sprawnie i z dużym rozmachem, który gwarantowała Firma ‘ Tymbark’- główny sponsor największego turnieju w Europie .

GRATULUJEMY  DOBREJ  POSTAWY